Beton BETOMEX

Doskonała betoniarnia ze Staszowa

Od początku swojej działalności firma Betomex oferuje doskonałe materiały głównie mieszkańcom miasta i powiatu Staszów oraz okolic. Firma obsługuje także woj. Świętokrzyskie i poza betonem, asfaltem świadczy usługi związane z wynajmem dźwigów.

Beton to niezbędny materiał na fundamenty i stropy

Beton jest mieszanką kilku składników, który po upływie pewnego czasu zastyga i jest bardzo trwały oraz wytrzymały. Właśnie za to się go ceni. W branży budowniczej odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego też jest tam niezbędny. Przy użyciu betonu można wybudować naprawdę solidny budynek, który przez długie lata będzie dobrze funkcjonował.

Posiada szerokie zastosowanie jednak powszechnie znany jest jako niezbędny materiał na fundamenty oraz stropy.

 

Beton towarowy, drogowy czyli asfalt i mieszanki

Stabilizacja gruntu czyli podbudowa pod drogi i kostkę

Tak właściwie beton, to materiał, który w pewnym sensie jest niezbędnikiem prawie każdej inwestycji budowlanej.

Ostatnio wiele słyszy się o ogromnym rozwoju budownictwa, który niesie za sobą wiele nowych produktów wprowadzanych na rynek. Jedne produkty zastępują inne, ale czy są lepsze, czy gorsze nie zawsze wiemy. Jednak nie zmienia się to, że beton zawsze był, jest i będzie najlepszym materiałem budowlanym pod każdym względem. Warto o tym pamiętać, gdyż sprawa ta jest bardzo istotna.

Mieszanki dają nam doskonałe nawierzchnie. Dzięki stabilizacji gruntu, każdy asfalt będzie doskonale służył przez wiele lat. Dobry asfalt i beton w woj. Świętokrzyskim oferuje BETOMEX.

 

W dzisiejszych czasach na szczęście nie ma problemu z brakiem betonu, mimo jego ogromnego zapotrzebowania. Na rynku jest teraz tyle betoniarni, że kto tylko chce może zamówić daną ilość tego towaru. Betoniarnie takie jak BETOMEX to kompleksowa obsługa, w tym stabilizacja, podbudowa gruntu i inne usługi.

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt
ul. Towarowa 46, 28-200 Staszów woj. Świętokrzyskie

Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę w betoniarni BETOMEX: +48 798 460 460

Dźwigi i ich wynajem w województwie Świętokrzyskim

Dźwig to doskonałe uzupełnienie każdej budowy, szczególnie gdy posiada ona kilka kondygnacji. Poza budową i inwestycjami budowlanymi dźwigi wykonują szereg innych prac związanych z podnoszeniem, unoszeniem przedmiotów na wysokość. Żurawie mobilne to dźwigi samojezdne jak sama nazwa mówi, są one bardzo elastyczne i potrafią unosić ładunki w trudnych warunkach.