Wszystko o DPF FAP

Dlaczego warto regenerować filtry i katalizatory?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest prosta, ekonomia. Tak naprawdę proces czyszczenia filtrów cząstek stałych czy katalizatorów nie zmienia ich wartości, stają się nadal przydatne do dalszej eksploatacji, więc po co kupować jak jest regeneracja!?

 Filtry cząstek stałych i katalizatory w trosce o środowisko!

Dynamiczny rozwój motoryzacji spowodował restrykcje jeżeli chodzi o środowisko. Nasze pojazdy i silniki diesel niestety zanieczyszczają spalinami powietrze, lecz istnieje skuteczny sposób na redukcję tego problemu. Dlatego stworzono właśnie filtry DPF FAP i katalizatory, które oczyszczają spaliny ze związków szkodliwych.

Regeneracja DPF autobusów i samochodów ciężarowych

Katalizatory i czyszczenie wkładów

Wraz z biegiem czasu powstają coraz lepsze technologicznie autobusy i ciężarówki, które są tworzone po to, aby chronić środowisko. Wdrażane są kolejne normy EURO 5, EURO 6 i kolejne wyznaczające nowe standardy motoryzacji. Wiadomo, że na świecie jest naprawdę mnóstwo pojazdów, dlatego też chociaż te niektóre powinny być odpowiednio przystosowane do środowiska.

Muszą one między innymi je chronić w odpowiedni sposób. Jak zatem to zrobić? Filtry DPF FAP i katalizatory to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Dają one mnóstwo korzyści, które są bardzo istotne dla ekologii.

W przypadku gdy DPF FAP lub katalizator po prostu zapcha się, istnieje skuteczna regeneracja DPF FAP autobusy, ciężarówki i osobówki. Firma Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów posiada te rozwiązania.

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów

ul. Polna 3, 39-300 Mielec

Firma specjalizuje się w regeneracji podzespołów układu wydechowego do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów!

Zadzwoń, zapytaj o regenerację: +48 609 141 806

Usuwanie DPF i katalizatorów to karygodny proceder!

Filtry DPF FAP i katalizatory, to takie podzespoły, które przede wszystkim składają się na układ wydechowy w samochodach, zarówno tych dostawczych, jak i terenowych, czy transportowych. Powinny być one niezbędnym elementem wyposażenia każdego pojazdu. Jeśli chodzi o ich cenę, to nie jest ona wysoka. Sprzęt ten można kupić między innymi w sklepach motoryzacyjnych, jak i w Internecie. Jeśli chodzi o jego opinie to są one bardzo pozytywne i można się z nimi zapoznać na różnych forach, które są związane z motoryzacją.