Wypożyczalnia aut

Dlaczego warto wynająć samochód?

Bardzo dużą popularnością cieszą się usługi w zakresie rent a car w Polsce. To już całkiem inny standard, inne ceny. Małe samochody nie stanowią wcale dużego kosztu a wynajem mini vanów, całkowicie optymalizuje koszty najmu.

 Jak wynająć samochód? Co warto wiedzieć przed wynajmem auta w wypożyczalni?

Wypożyczalnia samochodów specjalizuje się w wypożyczaniu dostępnych pojazdów, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Jakie więc należy spełnić warunki, aby wynająć na pewien okres czasu samochód? Otóż przede wszystkim należy posiadać prawo jazdy na daną kategorię wypożyczanego samochodu oraz aktualny dowód osobisty, który będzie potwierdzeniem tożsamości klienta. Większość wypożyczalni chce od nas zastawu w postaci karty-kredytowej więc warto ją posiadać. To tak zwany depozyt.

Warunki wynajmu auta c.d…

Niektóre wypożyczalnie samochodów wymagają zamiast karty zastaw gotówki, która jest oczywiście zwracana podczas oddawania samochodu. Są też jednak takie, które nie oczekują żadnych depozytów. Tylko umowa i koniec formalności.

Jak widać te warunki nie są bardzo wymagające i może im sprostać każdy kierowca. Jeśli jednak chodzi o użytkowanie wypożyczonego samochodu, to trzeba o niego bardzo dbać. Należy go zwrócić w takim samym stanie, w jakim był wypożyczony. Oczywiście niekiedy zdarzają się różne niefortunne wydarzenie na drodze, ale w takim przypadku należy dokładnie porozumieć się z daną wypożyczalnią. Warto jednak pamiętać, że każdy wypożyczony samochód, to nie zabawka i należy się z nim rozsądnie obchodzić.

Ważne wskazówki przed wynajęciem samochodu z wypożyczalni! Zrób dokładne zdjęcia auta z zewnątrz i wewnątrz, szczególnie defektów, o które docelowo możesz być oskarżony/a. Po zwrocie samochodu nie zapomnij zatankować do pełna!

Ile kosztuje wynajem samochodu, jakie są ceny w wypożyczalni?

Ceny są bardzo rozbieżne. Na pewno o cenie decyduje klasa samochodu i okres najmu.

Najbardziej opłacalne pod wynajem są małe samochody, o niskiej pojemności silnika lub mini-vany dla grup i wielu osób.

Wynajmij swoje auto: +48 792 051 510

Znana i dobra wypożyczalnia aut z Mielca

Jeżeli zmierzają Państwo do Mielca to warto skorzystać z wynajmu auta. Mielec to znane z przemysłu miasto. Posiada dwie specjalne strefy ekonomiczne. Gospodarka miasta kwitnie. Dlatego też powstają wypożyczalnie takie jak F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów która posiada atrakcyjną ofertę rent a car.

Wynajem aut znajduje się na stacji MAX ul. Wolności 75, 39-300 Mielec. W celu wynajęcia samochodu prosimy o kontakt pod numerem +48 792 051 510