Poznaj REHA-MED

Znany sklep medyczny w Mielcu

Jest to placówka, której specjalizacja to sprzęt medyczny, artykuły ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny. Sklep ten posiada bardzo duży wybór spośród wyselekcjonowanej oferty produktów. To doskonałe produkty i doradztwo.

 Gdzie kupić dobre artykuły medyczne i sprzęt medyczny w Mielcu?

Kupując artykuły medyczne trzeba przede wszystkim sprawdzić ich jakość oraz wykonanie, ponieważ muszą być solidne, aby ich służebność była dosyć długa. Wiadomo, że takie materiały powinny cechować się miedzy innymi wygodą oraz funkcjonalnością. Wózek inwalidzki musi idealnie dostosowywać się do potrzeb klienta, tak samo jak kule, które odgrywają naprawdę bardzo ważne zadanie.

Sklep ze sprzętem do rehabilitacji

Artykuły rehabilitacyjne również muszą spełniać najważniejsze wymogi każdego pacjenta, tak aby był on w pełni zadowolony. Ważne aby stabilizatory i ortezy były dobrze dobrane.

Artykuły medyczne można kupić, zarówno w sklepie Internetowym, jak i stacjonarnym. Wśród wielu sklepów w Mielcu jest bardzo dobry sklep REHA-MED który oferuje nie tylko produkty ale tez usługi. W sklepie tym bowiem odbywa się diagnostyka i badanie postawy ciała. To komputerowe badanie stóp i wkładki ortopedyczne, które korygują wadliwe postawy ciała u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Wiele osób bardzo często zastanawia się nad tym, czym tak właściwie kierować się podczas zakupu odpowiednich artykułów medycznych? Otóż najistotniejsze w takich produktach jest trwałość oraz wygoda. Muszą one zapewniać komfort pacjentowi, aby dobrze się czuł użytkując je. Jest to dość istotne i może przyczyniać się nawet do samopoczucia osoby, która z nich korzysta. Warto o tym pamiętać.

Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED
ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec

INFOLINIA REHA-MED: +48 888 430 696

Badania stóp, postawy ciała i wkładki ortopedyczne do butów

W sklepie REHA-MED wykonuje się bardzo dokładną i precyzyjną diagnostykę stóp. Komputerowe badania stóp pozwalają na diagnozę postawy ciała poprzez analizę rozkładu nacisku i siły jaką oddziałowuje stopa na podłoże. Dlatego też sklep REHA-MED poza sprzedażą wkładek, oferuje dprofesjonalny dobór na podstawie wyników przeprowadzonych badań.

Polecany gabinet stomatologiczny i dentysta Mielec