Rehabilitacja

Doskonały gabinet rehabilitacyjny z miasta Mielec woj. podkarpackie

Nasz gabinet OSTEOZI to doskonale znana placówka, w której oferujemy skuteczne leczenie bólu oraz pomoc pourazową. Sprawdzone metody, profesjonaliści z branży medycznej.

Doskonały zespół rehabilitantów z Mielca

Rehabilitacja, fizjoterapia, Indiba Active, fala uderzeniowa, różnego rodzaju masaże oraz taping to wszystko, co oferuje specjalistyczny gabinet rehabilitacyjny Osteozi. W swojej branży pracuje już od wielu lat, dzięki czemu posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Pracuje z różnymi pacjentami, którzy zmagają się z wieloma dolegliwościami związanymi z kręgosłupem.

OSTEOZI z miasata Mielec pomaga również osobom cierpiącym na problemy neurologiczne i ortopedyczne. Z usług gabinetu korzystają także sportowcy, którzy mają uszkodzony aparat mięśniowo-więzadłowy lub z innymi schorzeniami.

 

Fizjoterapia

Osteozi w Mielcu to także skuteczna fizjoterapia

Osteozi to nowocześnie wyposażony gabinet, który zapewni każdemu pacjentowi wygodę oraz komfort podczas wykonywanych zabiegów. Zadba również o pełne bezpieczeństwo, dlatego nie trzeba się niczego obawiać. Na co dzień przyjmuje młodszych, jak i starszych pacjentów, którzy wymagają profesjonalnej pomocy.

Wykonuje masaże w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym wydaniu. Każda usługa, jaką świadczy prezentuje bardzo wysoką jakość, dlatego absolutnie żaden pacjent nie będzie zawiedziony.

Gabinet Osteozi pomaga również osobom po wypadkach, do których podchodzi priorytetowo. Zapewnia pomoc wszystkim pacjentom, dlatego może się do niego zgłosić każdy. Jest najlepszym specjalistą w branży rehabilitacji i fizjoterapii, któremu bez żadnych obaw można zaufać.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek / Mielec
ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

ZADZWOŃ i umów się na wizytę: +48 509 352 615

Kompleksowa oferta, w tym masaże

Nasz gabinet to miejsce, w którym wielu pacjentów powraca do pełnej sprawności sprzed wypadku, ale nie tylko. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług. Zgłoś się do nas już dziś, a szybko zapomnisz o swoich problemach.