Turbosprężarki

Zepsuło się? Spokojnie. Istnieje bowiem regeneracja turbin 

Wiele osób zastanawia się nad jakością i przydatnością części po regeneracji. W artykule tym postaramy się przybliżyć pewne aspekty przemawiające jednak za korzystaniem z naprawy.

 Dlaczego warto regenerować turbosprężarki?

Odpowiedź jest chyba prosta – ze względów ekonomicznych. Proces naprawy turbosprężarki tak naprawdę nie powoduje jej krótszej żywotności czy innych problemów. Przeważnie problemem jest brak eliminacji przyczyny uszkodzenia turbo i wtedy turbina po regeneracji ulega ponownemu uszkodzeniu

Ciąg dalszy mity i fakty jeżeli chodzi o regenerację

Jeżeli Mielec to MR Radka – Magdalena Czachor Radka

Niestety większość reklamacji w zakresie regeneracji turbosprężarek to nic innego jak wina w trakcie diagnostyki u mechanika. Ważne jest bowiem to aby usunąć przyczynę uszkodzenia turbiny, wymienić olej, nie zapomnieć o tym aby turbo nie wykonało suchego startu. Oczywiście zdarzyć się może także wada w trakcie naprawy, jednak znaczna część to problemy diagnozy-montażu turbiny w samochodzie.

Firma z wieloletnim doświadczeniem MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to sprawdzone turbosprężarki z Mielca. Poniżej dane kontaktowe do firmy:

MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec

Telefon kontaktowy do biura, pytania: +48 609 141 806

 

Miasto Mielec znane jest z tego iż w mieście tym jest wiele firm, które wykonują regenerację. Firma MR Radka to sprawdzona firma, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim jakość usług.

Pełna oferta firmy to regeneracja turbin standardowych ale również ze zmienną geometrią łopatek i ze sterownikiem.

Turbosprężarki są świetnym rozwiązaniem motoryzacyjnym, które pomaga nam dodać mocy silnikowy i dzięki temu ograniczyć ilość zużywanego paliwa w porównaniu z silnikiem bez tego rozwiązania. Obecnie turbo-doładowanie jest powszechnie stosowane w motoryzacji.

Warto wiedzieć, że regeneracja turbosprężarek z Mielca to znane w całej Polsce turbosprężarki, po które z sukcesem sięgają klienci i cieszą się z oferowanej jakości za tak niską cenę.

Czym są naprawdę turbosprężarki? Otóż turbosprężarki to części do silników spalinowych, które zwiększają ich moc. A co najważniejsze są znacznie tańsze, niż kupowanie nowego silnika.

Zadzwoń, zapytaj, zamów online: +48 609 141 806

Turbosprężarki to dobra alternatywa dla każdego kto chce więcej mocy silnika!

Każdy, kto myślał kiedykolwiek o tym, że zwiększenie mocy silnika jest bardzo kosztowne mylił się. Bowiem w dzisiejszych czasach można zrobić, to znacznie taniej. Stosunkowo niedawno na rynek motoryzacji wprowadzono pewien produkt, który z pewnością zachwyci niejednego kierowcę. Jest to zatem turbosprężarka. Dla wielu osób będzie to coś zupełnie nowego, o czym jeszcze nie wiedział.

Cena regeneracji części takich jak DPF FAP lub turbosprężarek nie jest kolosalna, dlatego też każdy, kto tylko chce naprawić swoją turbosprężarkę może sobie pozwolić na skorzystanie z regeneracji. Wiele osób zapyta również o to, gdzie można to wykonać? Odpowiedź jest prosta – MR Radka Magdalena Czachor Radka z Mielca. Dzięki tej regeneracji, sprawna  turbosprężarka znacznie zmieni moc silnika na bardzo wysoką oraz jego wydajność.